TRİMBLE R8S

-ANA SAYFA- > -GNSS GPS KİRALAMA- > TRİMBLE R8S

TRİMBLE R8S

GNSS Trimble R8 Alıcısının Avantajları

Çok çeşitli yapılandırma seçenekleri.

Trimble 360 ​​teknolojisi, mevcut tüm uydu takımyıldızlarından ve ek diferansiyel alt sistemlerden gelen sinyalleri izlemenizi sağlar.

Trimble Maxwell 6 yüksek hassasiyetli izleme teknolojisi, geldiklerinde ek sinyal işleme sağlar.

Diğer Trimble ölçme cihazlarıyla entegrasyon imkanı - S serisi toplam istasyonlar ve V10 fotogrametrik istasyon.

Kapsamlı özel yazılım: saha yazılımı - Trimble Erişimi, ofis yazılımı - Trimble İş Merkezi.

Cihaz tüm global navigasyon sistemleriyle çalışır: NAVSTAR GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS. En doğru konumlandırma sonuçlarını elde etmek için CMRx düzeltme protokolü kullanılır. Bu GPS Trimble R8 özellikleri, bu birimi sinyal alımının zayıf olduğu yerlerde bile kullanmanızı sağlar. Örneğin, ağaçların yoğun taçları altında.

Alınan verileri dışa aktarmak için Trimble R8s GPS'e kapalı bir GSM / GPRS modem entegre edilmiştir. Özel CSD kanal sinyali ve PSD paket verileri sağlar. Ek olarak, VHF sinyalleri için yerleşik bir modem kullanılır.

Trimble R8 in GPS desteği Trimble Web UI web arayüzü üretkenliği artırabilir ve temel alıcıları izlemek için harcanan zamanı azaltabilir. Ayrıca, ekipmanın durumu hakkındaki verilere erişebilir ve uzaktan yapılandırmasını gerçekleştirebilirsiniz. Bu, baz istasyonlarını düzenli olarak kontrol etmek için yolculuk ihtiyacını ortadan kaldıracaktır.

Trimble R8s GNSS alıcısını güçlü bir saha denetleyicisi ve Trimble Access'e özel yazılımla birleştirerek, hassas konumlandırma için güvenilir ve modern bir set elde edersiniz. Böylece, günlük iş prosedürlerini büyük ölçüde basitleştirebilirsiniz.

Ofis ortamlarında , jeodezik alıcı kullanılarak elde edilen verileri Trimble Business Center yazılımı aracılığıyla işleyebilirsiniz. Özellikle en yüksek endüstri standartları için muhasebe belgeleri oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Trimble DL uygulamasını kullanarak bu sistemdeki denetleyiciyi herhangi bir mobil cihazla değiştirebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük ölçüm cihazları KİRALAMA ve SATIŞ ofisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.   

■ KIRALIK ■
■ GPS CORS RTK ■
■ TOTALSTATİON ■
ihtiyaçlarınız icin bizim ile iletisime gecebilirsiniz. Türkiye'nin her yerine adrese teslim.
Siz degerli sektör mensuplarina daha iyi hizmet vermek adina 7 \ 24 istediginiz her an üstte bulunan GSM numaralarimizdan bizi arayarak daha detayli bilgi alabilirsiniz...
▪︎Uzun Vade Kiralama Avantajları
▪︎Güvenilir Kiralama Hizmeti
 ▪︎Kiralama Sonrası Teknik Destek ve Kurulum
▪︎Elden Teslimat