SPECTRA SP60

-ANA SAYFA- > -GNSS GPS KİRALAMA- > SPECTRA SP60

SPECTRA SP60

Spectra Precision SP60 L1 / L2 GPS GNSS alıcısı, işleme sonrası ham verileri toplamak ve gerçek zamanlı çalışmak için kullanılır: yerel baz modunda, normal bir RTK gezgini olarak veya bir baz istasyonu olmadan çalışmak, Trimble RTX aboneliği için düzeltmeler almak.

Spectra Precision SP60 L1 / L2 GPS'in başlıca özellikleri:

240 kanal

GPS L1C / A, L1P (Y), L2C, L2P (Y), SBAS;

10 Hz'e kadar veri yenileme hızı;

256 MB bellek

RTK baz / Bluetooth gezici modu;

8 saate kadar çalışma süresi;

RS-232, Bluetooth kullanarak iletişim.

Trimble CenterPoint RTX teknolojisi kullanılarak gerçek zamanlı olarak 4 cm'ye kadar yüksek konumlandırma hassasiyeti mevcuttur. Düzeltici bilgi sağlayan baz istasyonları olmasa bile doğruluk sağlanır.

Entegre Bluetooth sayesinde, Spectra Precision SP60 L1 / L2 GPS GNSS alıcısını uzaktan kumanda için saha kontrolörüne bağlamak uygundur. Kablosuz bir veri kanalı kullanarak, daha fazla işlem için ölçüm verilerini kolayca bir PC veya tablete aktarabilirsiniz.

Spectra Precision SP60 L1 / L2 GPS alıcısının GNSS muhafazası, IP67 uyarınca darbeye dayanıklı plastikten yapılmıştır. Toz ve yağmurdan korunma, şantiye de dahil olmak üzere her türlü hava koşulunda alıcıyla çalışmanıza olanak tanır.

Spectra Precision SP60 L1 / L2 GPS GNSS alıcısı Hırsızlığa KarĢı Koruma teknolojisi kullanılarak çalınmaya karĢı korunmaktadır. Hırsızlık durumunda, cihazı başka bir yere taşıdığınızda, otomatik olarak engellenir, bir sinyal verir ve mevcut koordinatlarını gösteren periyodik olarak e-posta veya telefonunuza mesaj gönderir.

Spectra Precision SP60 L1 / L2 GPS alıcısı, Survey Pro, FAST Survey veya ProMark Field yazılımı yüklü herhangi bir Spectra Precision denetleyicisi tarafından çalıştırılır. Spectra Precision Survey Office yazılımı post-processing için idealdir.

Türkiye'nin en büyük ölçüm cihazları KİRALAMA ve SATIŞ ofisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.   

■ KIRALIK ■
■ GPS CORS RTK ■
■ TOTALSTATİON ■
ihtiyaçlarınız icin bizim ile iletisime gecebilirsiniz. Türkiye'nin her yerine adrese teslim.
Siz degerli sektör mensuplarina daha iyi hizmet vermek adina 7 \ 24 istediginiz her an üstte bulunan GSM numaralarimizdan bizi arayarak daha detayli bilgi alabilirsiniz...
▪︎Uzun Vade Kiralama Avantajları
▪︎Güvenilir Kiralama Hizmeti
 ▪︎Kiralama Sonrası Teknik Destek ve Kurulum
▪︎Elden Teslimat