LEİCA GS14

-ANA SAYFA- > -GNSS GPS KİRALAMA- > LEİCA GS14

GS14 GNSS alıcısındaki patentli Leica SmartTrack + ve SmartCheck + teknolojileri, Viva serisinin önceki modellerinde zaten bilinen Leica xRTK teknolojisine eklenir ve GNSS sinyallerinin zor alınması koşullarında sabit çözümler sunar. Antende Intenna GSM teknolojisi de uygulanmaktadır, bu sayede antenin kaybı veya bozulması ortadan kaldırılmaktadır.

Kullanılan teknolojiler Leica GS14'ün GPS ve GLONASS (L1, L2), Galileo, Pusula sinyalleri ve WAAS, EGNOS, GAGAN, MSAS standartlarında SBAS düzeltmelerini almasına izin verir. Minimum başlatma süresi (1 saniyeden az) ve veri toplama ve işleme için geliştirilmiş bir algoritma, cihazla çalışmayı her zamankinden daha konforlu hale getirir.

Enerji yoğun çıkarılabilir LI-Ion piller, GS14'ün "statik" modda 10 saate kadar ve GSM veya radyo modemi tarafından alınması için RTK modunda 6-7 saate kadar çalışmasına izin verir. Harici güç için 9 Ah / 12 V NiMh pil kullanılır Veriler Leica GNSS ve RINEX formatlarında çıkarılabilir bir microSD karta (1 GB) kaydedilir.

Cihaz bir mikro SD kart yuvası, bir Bluetooth modülü ve bir RS-232 portu ile donatılmıştır. Cihaz, GSM modem veya radyo modem ile 2 versiyon halinde sunulmaktadır.

En son teknolojiyi kullanmak, GS14 alıcısının en yüksek hassasiyet seviyelerine ulaşmasını sağlar. Statik ve hızlı statik modlarda çalışırken (verilerin sonradan işlenmesi ile), 5 mm + 0,5 ppm hata ve 10 mm +0,5 mm yükseklik elde edilir. Uzun süreli statik ölçümlerde hatalar planda 3 mm + 0,1 ppm, 3,5 mm + 0,4 ppm yükseklikte olacaktır. RTK modunda, başlangıçtaki sabit ölçümler için plandaki hata 5 mm + 0,5 ppm, 10 mm + 0,5 ppm yüksekliktedir. Hareket halinde, başlatma işlemini tamamladıktan sonra, doğruluk planda 10 mm + 1 ppm, yüksekliği 20 mm + 1 ppm olacaktır.

İlk yapılandırmada, GS14 alıcısı 120 kanal alacak şekilde tasarlanmıştır, Sınırsız versiyonda kanal sayısı 555'e çıkarılmıştır. GS14, neredeyse tüm seçeneklerin esnek bir konfigürasyonuna sahiptir - seçilen sete bağlı olarak, bir baz veya gezici olarak kullanılabilir ve toplam istasyonlara sahip SmartStation sistemine dahil edilebilir leica. SmartPole işlevi, ölçüm modunu anında uydudan (GNSS) toplam istasyona (TPS) veya tam tersine değiştirmenizi sağlar.

GS14'ü geliştirirken, sadece mevcut GNSS sistem standartları dikkate alınmadı - cihaz hala geliştirilmekte olan sistemlerden sinyal alacak.

GS14, şehir kadastrosunda, inşaat, mühendislik araştırmaları ve diğer birçok endüstride topografik ve jeodezik çalışmalar için etkili bir araçtır. Uydu sistemlerinin geliştirilmesiyle, bu alıcı sadece modası geçmeyecek, aynı zamanda daha da popüler hale gelecek ve bu da gelecekte kullanımının genişlemesini gerektirecektir.

Türkiye'nin en büyük ölçüm cihazları KİRALAMA ve SATIŞ ofisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.   

■ KIRALIK ■
■ GPS CORS RTK ■
■ TOTALSTATİON ■
ihtiyaçlarınız icin bizim ile iletisime gecebilirsiniz. Türkiye'nin her yerine adrese teslim.
Siz degerli sektör mensuplarina daha iyi hizmet vermek adina 7 \ 24 istediginiz her an üstte bulunan GSM numaralarimizdan bizi arayarak daha detayli bilgi alabilirsiniz...
▪︎Uzun Vade Kiralama Avantajları
▪︎Güvenilir Kiralama Hizmeti
 ▪︎Kiralama Sonrası Teknik Destek ve Kurulum
▪︎Elden Teslimat