LEİCA GS15

-ANA SAYFA- > -GNSS GPS KİRALAMA- > LEİCA GS15

Leica GS15 GNSS alıcıları, son derece hassas evrensel jeodezik cihazların bir serisidir. Farklı özellikler: çeşitli iletişim cihazları için destek, modernizasyon olasılığı ve otomatik ölçüm süreci. Kapalı bir muhafazada, 120 veya 555 kanal için bir panoya sahip bir alıcı, son derece hassas bir anten, dahili GSM / Radyo modemler için iki yuva ve iki pil bloğu birleştirilir.

Cihazların modifikasyonları frekans sayısında farklılık gösterir: tek frekanslı bir modelden L2, L5 GPS ve GLONASS ve Galileo destekli profesyonel sürümlere.

Leica GS15 GNSS Alıcılarının Avantajları

Yüksek kaliteli alım ve doğru sinyal izleme

Tescilli SmartTrack teknolojisi, Leica GS15 GNSS alıcılarının mevcut ve planlanan tüm küresel uydu sistemlerinden sinyal almasını sağlar. Ana özellikleri:

Gelişmiş sinyal işlemcisi.

Gürültü azaltma sistemi ve yüksek doğrulukta çok yollu korelasyon.

Azaltılmış başlatma süresi.

Uyduları ufukta izleme.

Doğru taşıyıcı faz ölçümü.

RTK modunda ölçüm hassasiyeti kontrolü

SmartCheck modu, çözümün bütünlüğünü düzenli olarak kontrol ederek Leica GS15 GNSS alıcıları tarafından elde edilen koordinatların güvenilirliğini garanti eder.

Kötü sinyal koşullarında çalışma

Akıllı xRTK teknolojisi hiçbir durumda toplam bir istasyon kullanmadan sabit bir çözüm sunar.

Dahili alıcı-vericiler

Radyo, GSM / GPRS 3G ve CDMA modemler ve çeşitli kombinasyonlardaki antenler bir durumda birleştirilir. Bu, Leica GS15 alıcısını en kompakt ve taşıması ve kullanımı kolay cihazlardan biri yapar.

Her seviyeden modernizasyon

Temel bir jeodezik alıcı satın alma , dosyayı anahtarla indirerek veya anahtarı denetleyiciden girerek her zaman daha da geliştirme olanağına sahip olursunuz. Cihazın işlevlerini genişletmek için, bir üçüncü taraf uzmanın hizmetini veya katılımını ziyaret etmenize gerek yoktur: tüm ayarlar bağımsız olarak yapılabilir.

Rahat veri kaydı

Bilgiler bir Micro-SD bellek kartında RINEX veya RAW formatında saklanır. Leica GS15 GNSS alıcılarını Leica CS20 veya CS35 denetleyicilerine bağlamak için bir Bluetooth kablosuz modülü kullanılır.

Güçlü yazılım

Smart Worx Viva - doğrudan sahada veri almak ve daha sonra çeşitli formatlarda dışa aktarmak için.

Leica Geo Office - ofiste verilerin işlenmesi ve diğer ölçme ekipmanlarından alınan bilgilerle birleştirilmesi için.

Leica Captivate - yeni CS20 ve CS35 kontrol cihazlarıyla çalışmak ve karmaşık mekansal verileri okunması kolay 3D modellere dönüştürmek için.

Cihazın gövdesi magnezyum alaşımı ve plastik kompozitlerden yapılmıştır. Yüksek dayanıklılık ve koruma sınıfı IP67, 1 metreye kadar olan bir yükseklikten düştüğünde ve kısmi suya kısa süreli daldırma ile cihazın güvenliğini garanti eder. Leica GS15 alıcısı -40 ° C ile + 65 ° C arasındaki sıcaklıklara da dayanır.

Türkiye'nin en büyük ölçüm cihazları KİRALAMA ve SATIŞ ofisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.   

■ KIRALIK ■
■ GPS CORS RTK ■
■ TOTALSTATİON ■
ihtiyaçlarınız icin bizim ile iletisime gecebilirsiniz. Türkiye'nin her yerine adrese teslim.
Siz degerli sektör mensuplarina daha iyi hizmet vermek adina 7 \ 24 istediginiz her an üstte bulunan GSM numaralarimizdan bizi arayarak daha detayli bilgi alabilirsiniz...
▪︎Uzun Vade Kiralama Avantajları
▪︎Güvenilir Kiralama Hizmeti
 ▪︎Kiralama Sonrası Teknik Destek ve Kurulum
▪︎Elden Teslimat